5 (9)/2003

50 lat Koła PTTK nr 1 przy KUL

W tym roku przypada 50. rocznica utworzenia Koła PTTK nr 1 przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim - najstarszego akademickiego koła PTTK, powołanego jesienią 1953 r.

Program obchodów jubileuszu:

• 11-13 kwietnia: XXXIII Rajd Studencki "Roztocze wiosną";
  • 27-29 czerwca: spotkanie członków, sympatyków, weteranów koła przy ognisku w Radocynie (hotelik nadleśnictwa);
  • 11-12 października: Rajd Studencki "Po trójkącie" (Kazimierz - Nałęczów - Puławy) połączony z okolicznościowym spotkaniem Komisji Akademickiej ZG PTTK i minisesją historyczną;
  • 22-23 listopada: kulminacja obchodów jubileuszu w KUL.

Zapraszamy na nasze imprezy kolegów z innych akademickich klubów turystycznych, a zwłaszcza byłych członków Koła PTTK nr 1 przy KUL.

Adres:

Koło PTTK nr 1 przy KUL,
Al. Racławickie 14,
20-950 Lublin,
strony www: http://student.kul.lublin.pl/pttk
adres e-mail: pttk1@kul.lublin.pl

Kolegium redakcyjne: Andrzej Gordon (redaktor naczelny), Maria Janowicz (sekretarz redakcji), Łukasz Aranowski, Ryszard Kunce, Halina Mankiewicz, Cecylia Szpura, Bogusław Wdowczyk